Wiercenie studni

pompy ciepłaOferujemy wykonywanie studni wierconych (między innymi przy pomocy innowacyjnego urządzenia - wiertnicy H30G.2 na terenie województwa podlaskiego – studnie w innych rejonach kraju do uzgodnienia.Wykonujemy także pogłębianie już istniejących studni kopanych.

Wykonujemy studnie do głębokości 250m na potrzeby domów jednorodzinnych, nawodnień ogrodów, rolnictwa, przemysłu itp. na terenie woj. podlaskiego. Średnice rur, rodzaj, długość filtra i wydajność pompy są dobierane indywidualnie wg. zapotrzebowania na wodę oraz warunków technicznych eksploatacji ujęcia. Do budowy studni stosujemy rury oraz filtry PCW studzienne, skręcane na gwinty, atestowane, renomowanej niemiecko-polskiej firmy GWE POL-BUD Łódź (http://www.gwe-polbud.pl). Wszystkie nasze studnie wykonywane są kompleksowo tj. z obsypką filtracyjną, zabudową rur studziennych, sprawdzeniem wydajności poprzez próbne pompowanie. W celu uzyskania bliższych informacji proszę o kontakt.

Wiercenie studni cena od 100zł za metr.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu wszelkie usługi są wykonywane szybko i na wysokim poziomie.

Wykonanie własnej studni jest znacznie bardziej opłacalne niż korzystanie z wodociągu, w którego przypadku cena wody systematycznie wzrasta. Okres zwrotu inwestycji we własne ujęcie wody - studnię w zależności od eksploatacji wynosi od jednego do kilku lat.

W większości przypadków woda ze studni głębinowej nie wymaga uzdatniania - jakość odpowiada wodzie źródlanej. Na życzenie klientów wysyłamy próby wody do badań w lokalnych stacjach sanitarno – epidemiologicznych.